Sıvaterm

Sıvaterm izoçatı

Ürün Kodu : T72
Sıvaterm
Fiyat
:
7.000,00 TL
guvenli.png (896 b)

Güvenli Alışveriş

Tüm bilgilerinizi koruyoruz.

Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat & İade
 • Ürün Yorumları
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Sıvaterm İzoçatı Yüsek Performanslı İzolasyon Şapı ( PALET / 72 ADET 12 KG TORBA)

  YALITIM DEĞERİ YÜKSEK

  İçerisinde bor, taş tüyü, cam kürecik ve genleştirilmiş mineraller barındıran kuru forma sahip toz grubu sınıfındaki ekolojik sıva olup son kat olarak uygulanan ideal bir su yalıtım malzemesidir.

  KORUMA ŞAPI GEREKMEZ

  Koruma şapı gerektirmediği için binaya ekstra yük bindirmez

  UZUN ÖMÜRLÜDÜR

  Nefes Alan ve antibakteriyel bir özelliği olduğu için küflenme veya rutubet olmaz. Bu yalıtımın ömrünü uzatır.

  UYGULAMASI KOLAYDIR

  Sıvaterm İzoçatı Yüksek Performanslı Yalıtım Şapı’nın uygulanması çelik mala yardımıyla ya da uygun şap makinesi ile yapılabilir. Kuruma süresi (15 °C sıcaklık, %50 nem ortamında) 36 saattir. +5 °C ile +45 °C aralığındaki atmosfer sıcaklığında uygulanabilir.

  ANTİBAKTERİYEL ÜRÜN

  Yapısındaki antibakteriyel kimyasallar ile küflenmeyi önler.

   

  İYİ NEFES ALIR

  Yapılarda havalandırma yönetmeliğine uygun olarak binanın duvarlardan hava almasını önlemez. rutubet, küf ve benzeri oluşumlara neden olmaz.

  A1 SINIFI YANMAZ MALZEMEDİR

  Yüksek sıcaklıklara dayanabilir. A1 sınıfı Yanmaz malzemedir. 1200 derece sıcaklığa dayanabilir.

   
  BAYINDIRLIK POZ NO:


  TANIM

  İçerisinde bor, taş tüyü, cam kürecik ve genleştirilmiş mineraller barındıran kuru forma sahip toz grubu sınıfındaki ekolojik sıvadır. Binaların çatı katlarında su, ısı ve ses izolasyonu sağlamak amacı ile son kat olarak kullanılır. Ayrıca bodrum kat döşemelerinde (kaplama altında), eğimli beton çatılarda da kullanılabilir. Eklemesiz yapısı sayesinde ısı köprüleri oluşturmaz. Yangın bariyeri görevi yapar. Koruma şapı gerektirmediği için binanın yükünü azaltır.

  ÜRÜN BİLGİLERİ / HAZIRLANIŞI

  Harcın hazırlanacağı tekneye 7 litre su koyulup 12 kilogramlık Sıvaterm torbası tamamen boşaltılır. Sıvaterm Sıva, kompozit bir yapıda olduğu için kuru haldeki karışım homojen değildir. Bu sebeple torba kesinlikle bölünmemeli, tamamı tek seferde tekneye boşaltılmalıdır. Bir tekneye birden çok torba boşaltılabilir.

  Ardından 500-600 devirli bir mikserle karıştırılır. (Yüksek devirli mikserler harca zarar verebilir.) 10 dakikalık bir bekleme süresinden sonra harcın kıvamına göre 0,5 litre – 1 litre daha su ilave edilip tekrar uygun kıvama gelinceye kadar 1-2 dakika karıştırılır. Uygulamaya hazır haldeki malzeme, tekne içerisinde en fazla 3 saate kadar bekleyebilir.

  KULLANIM ALANLARI

  Sıvaterm İzoçatı, yüsek performanslı su iticiliğine sahip bir malzemedir. Binaların çatı katlarında su, ısı ve ses izolasyonu sağlamak amacı ile son kat olarak kullanılır. Ayrıca bodrum kat döşemelerinde (kaplama altında), açık teraslarda, eğimli beton çatılarda da kullanılabilir.

  Eklemesiz yapısı sayesinde ısı köprüleri oluşturmaz. Yangın bariyeri görevi yapar. Koruma şapı gerektirmediği için binanın yükünü azaltır.


  Ağırlık(Kg)
  :
  860
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.