izogin

cam cila

Ürün Kodu : 77
izogin
Bu fırsatı ilk sen satın al!
Fiyat
:
254,15 TL + KDV
KDV Dahil
:
299,90 TL
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat & İade
 • Ürün Yorumları
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • PDF
 • CAM CİLA - 5 KG
   

  SINIFININ EN UYGUNU

  Sınıfının en uygun su bazlı cam cila malzemesidir. uygulama ve kalite olarak performansı oldukça yüksektir.

    

  EN PRATİK SU BAZLI CAM CİLASI

  Solvent esaslı diğer cila ürünlerine göre su bazlı olması nedeniyle özellikle ahşabın ömrünü uzadır.

    

  UZMANLIK GEREKTİRMEZ

  Herkesin kendisinin kolayca uygulayabilmesi için üretilmiştir. Uygulayan kişinin konuya aşina olmasına yada uzmanlığa ihtiyacı yoktur. doğrudan fırça veya rulo ile yüzeye sürülerek kolaylıkla uygulanabilir.

   

  NEFES ALABİLİR

  Su bazlı olduğu için nefes alabilme özelliğine sahiptir. bu özellikle ahşap yüzeylerde ahşabın ömrünü uzatmasını ve dayanıklılığını korumasını sağlar


   
   
   


  KULLANIM ŞEKLİ:

  a)Yeni ahşap yüzeyler: pürüzsüz rendeli ahşap yüzeyi,su bazlı pigmentler yardımıyla renklendirilir.Naturel halde kullanılacaksa bu işlem gerekmez. Ahşap yüzeyi bakterilere karşı korunmak isteniyorsa,izogin preventin kullanılmalıdır.İzogin preventin renklendirilerek fırça veya rulo ile sürülür.Ahşap Tutuşmaya veya alevlenmeye karşı korunmak istenirse izogin fermo kullanılmalıdır.izogin fermo kullanılması halinde ayrıca izogin preventin kullanmaya gerek yoktur.Koruma ve isteğe bağlı renklendirme işlemi sonrasında,ahşap yüzeyin 24 saat kuruması beklenir.Kuruyan ahşap yüzeyine fırça veya rulo yardımıyla 1 kat (astar kat)izogin vernik sürülür.Üzerine12 saat arayla sonra 2.kat izogin cam cila sürülür. b)eski ahşap yüzeyler.Eski ahşap yüzey üzerindeki,boya,vernik ve kaplama malzemesi zımparalanarak tamamen temizlenmelidir.Bu temizleme işleminden sonra yeni ahşap yüzeylerdeki uygulama yapılır.
   
   

  TEKNİK ÖZELLİKLERİ VE KULLANIM

  İzogin vernik,su bazlı şeffaf ahşap döşeme ve parke cam cilasıdır.
  :İzogin vernik TÜRKAK akredite test labaratuarında UV dayanım testine tabi tutulmuş ve test snucunda kabarcıklanma,pullanma ve çatlama meydana gelmediği belgelenmiştir.Su bazlı olması nedeniyle ahşap yüzeyine derinlemesine nüfuz ederk yüzey koruması sağlar.Su bazlı olması nedeniyle, ahşabın nefes almasını sağlayarak mantarlaşma ve çürümesini önler. Sepkenden etkilenmez. Suyla yıkanabilir. Silinebilir. Ahşaba işlemeyecek güçte darbelere dayanıklıdır.Su bazlı olması nedeniyle kapalı ortamda sağlığa zararlı koku salgılamaz.

  İLGİLİ BAYINDIRLIK POZ.NUMARALARI:


  15.540.1007(Y.25.001/07)Her cins Ahşap Parkenin Cilalanması

   SARFİYAT:
  Ahşap cinsine (sertlik ve yumuşaklık)bağlı olarak astar kat 100 gr/m2.ile 120 gr./m2,son iki.ka,her kat için t 80 ila 100 gr./m2 
   


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.