üzertaş

İncralac Vernik

Ürün Kodu : 18
üzertaş
Fiyat
:
470,00 TL
guvenli.png (896 b)

Güvenli Alışveriş

Tüm bilgilerinizi koruyoruz.

Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat & İade
 • Ürün Yorumları
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • INCRALAC BRASS LACQUER- VERNİK (2,5 KG)
   

  FIRÇA VE SPREY İLE UYGULANABİLİR

  Fırça veya sprey ile uygulanabilir.Temizlik için selülozik tiner kullanılır.

   

  DOĞAL KOŞULLARA DAYANIKLI

  Kirli hava şartlarının sert etkilerine karşı dayanıklıdır. Ürün yıpranmaya karşı içerdiği maddeler sayesinde uygulandığı yüzeyin paslanmasını önler ve korunma etkisini arttırır.

   

  HER TÜRLÜ METAL İÇİN UYGUN

  Tüm pirinç, bakır, alüminyum, gümüş, krom parçalarda kullanılır.

   

  SARFİYAT

  1 katta 15-20 m2 / lt


   
   
   

     

  TEKNİK ÖZELLİKLERİ VE KULLANIM

  İncralac, iç ve dış mekanda kullanıma uygundur. Dekoratif metal endüstrisinde, aydınlatma gereç ve aksesuarlarında, resim çerçevelerinde, saatler, dekoratif kapı parçalarında, banyo aks., deniz araçlarının küpeştelerinde, müzik aletlerinde, isim plakaları, madalyonlar ve diğer tüm pirinç, bakır, alüminyum, gümüş, krom parçalarda kullanılır.

  Kirli hava şartlarının sert etkilerine karşı dayanıklıdır. Ürün yıpranmaya karşı içerdiği maddeler sayesinde uygulandığı yüzeyin paslanmasını önler ve korunma etkisini arttırır.

  Darbelere, yıpranmalara, yabancı kimyasal maddelere ve UV ışınlarına karşı mükemmel bir dayanıklılık sağlar. Dekoratif malzemelerde, hırdavatçılıkta ve avizecilikte sıkça kullanılan bakırların sürekli olarak temizlenmesi gereksinimi ortadan kaldırır.

  Temizlik için selülozik tiner kullanılır.

  UYGULAMA

  Kullanıma hazır haldedir. İncralac, Bakır ve alaşımları için inhibitörler içerir. Kullanıma hazırdır inceltilmeden kullanılır. inceltmeye ihtiyaç duymaz. Ürünün yüksek koruma sağlayabilmesi için en fazla 25 mcron kalınlık gerekir. 3-4 kat uygulanması tavsiye edilir , katlar arası 15 dk bekleyerek kuruma sağlanır. Uygulanan yüzey üzerinde parlak veşeffaf bir tabaka oluşturur.


   

    

  GÜVENLİK VE DEPOLAMA

  Çocuklardan uzak tutunuz. Çalışma esnasında havalandırın. Cilt ve göz teması etmeyin. Yutma durumunda acilen doktora basvurun. Ambalajında, güneşten uzak serin kuru yerde depolayın. bu şartlara uygun ortamda saklama ömrü en az 1 yıldır.


   

  Ağırlık(Kg)
  :
  2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.